Акція “За здоровий спосіб життя!”

Клініка Ренесанс отримала дозвіл на проведення акцій в рівному, ми будемо на театральній площі одного дня, та іншого біля Злата Плази. Проведення подібних акцій вже стало традицією нашої організації, ми за здорову націю! Якщо побачите палатку з написом “Ренесанс” підходьте до нас, ми напоїмо вас теплим чаєм і проконсультуємо, якщо буде така необхідність. Зробимо країну тверезою!

Школа №26

Сьогодні команда нашого центру знову навідалася до школи у Луцьку, тільки тепер вже за номером 26. Була проведена лекція серед школярів старших класів на тему – “Шкідливість вживання психоактивних речовин”.

Тема, на сьогоднішній день не нова, і загальновідома. Але, на жаль, вистачає досить багато різних недорозумінь, і легенд про те, що “можна вживати наркотики, не часто, це не нашкодить” і тому подібне. Наша команда постаралася максимально доступно донести об”єктивну інформацію школярам.  Це вже 5 по номеру школа, в якій проводились профілактичні роботи.

В майбутньому, ми плануємо викласти цикл статей, на тему психоактивних речовин, слідкуйте за новинами. Залишайтеся з нами!