Лікування ігроманії в Рівному

Ігроманія – це серйозна поведінкова залежність, позбавлення від якої можливо тільки за допомогою спеціалістів. Лікування ігроманії у Наркологічній Клініці Ренесанс – ми гарантуємо позбавлення від залежності та стовідсотковий результат одужання!

Ігроманія (лудоманія, залежність від азартних ігор) – це поведінкова адикція. Адикція, це комбінація симптомів, які характеризують залежність, тобто повну втрату контролю над деструктивною поведінкою, яка поступово руйнує усі значимі сфери життєдіяльності. Адикція складається з трьох основних симптомів: залежна поведінка, та непереборна тяга до її повторення, втрата контролю над цією поведінкою, руйнування усіх значимих сфер життєдіяльності під плином цієї поведінки. Залежність від азартних ігор сьогодні у суспільства вважається прийнятною та відносно небезпечною залежністю. Проте ця думка є помилковою. Досвід тисяч сімей, які постраждали від лудоманії суперечить цій думці. Залежність від азартних ігор дійсно вражає не тільки залежного, але і його сім’ю, близьке оточення. По своєму впливу на життя та свідомість залежного ігроманію можна поставити у один ряд із наркотичною залежністю та хронічним алкоголізмом. Наслідки залежності від азартних ігор: руйнування психоемоційної сфери життя, постійні скандали, агресія, брехня, руйнування кар’єри, втрата матеріальних цінностей, надбання інших залежностей та повня дезорієнтація особистості. Дійсно, ігроманія є тяжкою хворобою, яка призводить до фатальних наслідків. І подолання ігроманії при виникненні залежності є майже нездійсненним завданням, якщо не звернутись до фахівців. Але лікування ігроманії у рамках клінічного стаціонару дозволить відносно швидко та гарантовано позбутись залежної поведінки.

Лікування залежності від азартних ігор у Наркологічній Клініці Ренесанс – як ми лікуємо ігроманію?  

Ігроманія є захворюванням, яка уражає життя залежного всебічно. Тому лікування ігроманії у Наркологічній Клініці Ренесанс також відбувається комплексно. Ми проводимо лікування залежності від азартних ігор у форматі реабілітації усіх сфер життєдіяльності, які були пошкоджені хворобою. Окрім реабілітації пацієнта проводимо терапію безпосередньо лудоманії, усуваючи причини хвороби та прищеплюючи навички збереження незалежності. Умовно лікування лудоманії можна поділити на наступні етапи:

  • Діагностика залежності та початок лікування: проводимо всебічне дослідження пацієнта, визначаючи ступінь хвороби та ураженості життя. Складаємо детальний анамнез захворювання та індивідуальний план хвороби лікування. 
  • Фізичне та психологічне відновлення: на базі Наркологічного Центру пацієнт проходить цілий комплекс процедур, спрямованих на фізичне і психологічне відновлення. До фізичних процедур входять масаж, кінезіотерапія, рефлексотерапія, сауна, соляна кімната, аудіопсихокорекція та електросон і багато іншого. У рамках психологічної підтримки з клієнтом на постійній основі працює психолог-психотерапевт, психіатр, консультанти із залежностей.
  • Терапія залежності: у рамках робочих груп та індивідуальних консультацій пацієнт отримує всю достатню інформацію та базу практичних навичок для збереження незалежності саме у своїй ситуації. Праця із психотерапевтом дозволяє усунути причини залежності на свідомому та підсвідомому рівні.
  • Ресоціалізація: на базі центру у рамках сімейної психотерапії, соціальної терапії та праці у терапевтичному співтоваристві пацієнт налагоджує стабільні відносини із близьким оточенням, змінює деструктивні моделі поведінки. Ресоціалізація завершується поступовим виходом у соціум синхронно із завершенням реабілітаційного процесу. Можливе навчання та залучення у професійну діяльність на базі центру.

Лікування луоманії у Клініці Ренесанс Волинь – чому варто звернутись саме до нас?

Наркологічна Клініка Ренесанс в місті Рівне є передовим комплексним наркологічним відділенням. На базі нашої Клініки практикується надання усього спектру послуг, пов’язаних із лікуванням, реабілітацією та подоланням залежностей. На сьогодні у регіоні Волинь ми єдині, хто надає лікування залежностей за ліцензованою методикою у рамках стаціонару. Наш стаціонар є повністю оснащеною базою як для фізичного відновлення, так і для психологічної реабілітації, що також вигідно відрізняє нас від інших представників ринку. Звернувшись до нас Ви отримаєте дбайливе та професійне ставлення, європейські умови проживання та реабілітації, та стовідсоткові гарантії результату  одужання від ігроманії.

З чого почати лікування ігроманії?

Прямо зараз Ви можете залишити запит на консультацію прямо на цьому сайті у формі нижче. Консультант зв’яжеться з вами у найближчій час та відповість на всі ваші запитання. Запише на консультацію до фахівців вже в Клініці Ви зможете переконатись у прозорості та дійсності наших методів та високоякісних умов знаходження пацієнтів. Важливо розуміти, що чим раніше Ви почнете лікування ігроманії, тим меньших наслідків Ви зазнаєте через цю хворобу. Адже ігроманія часто веде за собою появу нових небезпечних захоплень.
Телефонуйте зараз!

Зіткнувшись із проблемою залежності – зателефонуйте нам прямо зараз! Ми знайдемо ефективні рішення саме у Вашій ситуації.


Дізнайтесь більше по заявці

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.