Лікування птср у місті Рівне

Звертайтесь в Реабілітаційний Центр Ренесанс!


Безпосередня чи пасивна участь в страшних, травмуючих життєвих ситуаціях пов’язана з сильним стресом — вибухом негативних емоцій. З плином часу вони можуть виринати в свідомості людини, викликаючи повторне нестерпне переживання, якого хочеться уникнути. Люди реагують на це по-різному. Більшість виключає подію з пам’яті, деякі заглушають спогади наркотиками або алкоголем. Військові дії, смерть людей на очах, насильство найчастіше є причиною ПТСР. У наш час це особливо актуально.
Для початку приступу часто потрібен пусковий механізм. Плач дитини, крик, постріл, навіть якщо це салют, включають ПТСР, і людина знову відчуває сильний стрес.
Чому варто проводити професійну реабілітацію ПТСР? Чим довше триває хвороба, тим більші її наслідки. У психіці людини відбуваються зміни. Одні живуть з цим, інші замикаються в собі або стають агресивними, небезпечними для оточуючих.

Лікування ПТСР в Ренесанс – наші методи та переваги.

При зверненні в нашу клініку хворому надають суттєву й оперативну допомогу. Психологічна служба, лікарняний персонал та консультанти-експерти у питанні реабілітації застосовують власні ефективні методики виведення постраждалого з хвороби. Вони полягають в комплексному використанні медикаментозного лікування і психокорекції пацієнта. Ми можемо надавати при ПТСР медикаментозну підтримку, але тільки у її необхідності. Основу лікування складає психотерапевтична допомога. Вона спрямована навчити хворого корегувати свої емоції, вчасно перемикати їх з негативних на відволікаючі приємні. Алкоголізм є вкрай гострою соціальною проблемою, з якою зіткнулися доволі широкі верстви населення.

Основні методи лікування ПТСР на базі Реабілітаційного центру складаються з наступних етапів:

  • Стабілізація психічного стану та здоров’я, купіювання симптомів гострого стресу, курс медикаментозної підтримки при необхідності.
  • Психологічно-фізична реабілітацію та усунення наслідків і причин ПТСР на рівні психики та тіла.
  • Соціальна реабілітація, налагодження стабільних відносин із близьким оточенням та соціумом.
  • Відновлення особистості, усунення негативних моделей поведінки та рефлексів.

Окрім відновлювальної роботи Програма одужання обов’язково складається із процедур, налаштованих на профілактику рецидиву. Пацієнт при праці із консультантами-реабілітологами отримує усю необхідну інформацію та практичні навички для підтримання стабільного стану саме у власній ситуації. 

Лікування ПТСР у Ренесанс Рівне: чому саме ми та які наші переваги?

Наркологічна Клініка Ренесанс є динамічно розвиненою організацією, на базі якої тільки в Україні відчинено більше 30 відділень. Ми є лідерами за статистикою успішно вилікуваних пацієнтів. Основні принципи надання допомоги залежним: індивідуальний підхід до кожного, відкритість та прозорість методів, лояльне відношення до будь яких ситуацій ПТСР є серйозною проблемою, і самостійні спроби подолати хворобу можуть привести до не зворотніх наслідків. Звернувшись до нас Ви впевнитесь у досконалості наших умов і компетентності наших фахівців. У місті Рівне ми єдині, хто надає сертифіковані послуги з реабілітації та подолання алкоголізму у відповідних клінічних умовах. Звернувшись до Наркологічної Клініки Ренесанс Ви отримуєте наступні гарантії:

  • Гарантії безпеки: ми гарантуємо цілодобовий супровід пацієнта, стаціонар оснащений для вирішення будь-яких ситуації
  • Гарантії здоров’я: у першу чергу наші методи реалізовані за принципом “Не нашкодь”. Ми надаємо цілий спектр послуг по відновленню фізичної сфери життєдіяльності, стабілізуючи та максимально відновлюючи фізичний стан пацієнта.
  • Гарантії професіоналізму: штат команди Клініки сформований виключно з кваліфікованих та освіченими спеціалістів у профілі реабілітації, психологічної практики та медичної допомоги. Досвід та постійний розвиток колективу гарантує дбайливе та лояльне відношення до кожного пацієнту.
  • Гарантії анонімності: жодна інформація про перебування пацієнта у Клініці ніколи не потрапить до третіх рук.
  • Гарантії результату: наша комплексна методика та індивідуальний підхід фахівців дозволяють досягти корінних змін особистості пацієнта та гарантовано позбавитись алкоголізму навіть у важких випадках.

Проблема ПТСР виліковна – зателефонуйте нам прямо зараз, і наші фахівці нададуть стовідсоткові рішення саме Вашої ситуації!

Дізнайтесь більше по заявці

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.