Лікування наркоманії у місті Рівне

Наркологічна Клініка Ренесанс надає Вам унікальну можливість почати позбавлення від залежності у умовах повноцінного клінічного стаціонару із стовідсотковою гарантією результату! Дізнайтесь більше на сторінці та у наших фахівців.

Місія Наркологічної Клініки Ренесанс – надання можливості гарантованого позбавлення від залежності для якомога більшої кількості українців у всіх містах і регіонах. Наркологічна Клініка Ренесанс почала свою діяльність як благодійна організація близько двадцяти років потому. З самого початку нашої діяльності ми поставили собі мету вивести найефективнішу та доступну методику лікування наркоманії для того, щоб допомогти усім бажаючим позбавитись цієї смертельної хвороби. На сьогодні “Наркологічна Клініка Ренесанс” – це загально відомий бренд нашої Асоціації, на базі якої тільки по Україні працюють більше 30 відділень. За роки нашої діяльності ми врятували більше десяти тисяч життів. Сьогодні у нас є єдина соціально-психологічна методика реабілітації, яка є загальновизнаною і яка вивчається майбутніми та теперішніми спеціалістами у області наркології ті лікування залежностей. Наші основні принципи – постійний розвиток відповідно до сучасних тенденцій, виключний професіоналізм та досвід фахівців, прозорість методів та відкритість до пацієнтів. Ми гарантуємо результат повного одужання для наших пацієнтів, що завершили курс лікування залежності.

Позбавлення від залежностей у Ренесанс: Чому саме ми і які наши переваги.

Лікування наркоманії у Рівне

Лікування наркоманії в місті Рівне до теперішнього часу було малодоступним та неефективним через те, що у місті до сьогодні не працювало жодного профільованого по комплексній методиці наркологічного відділення. Наркологічна Клініка Ренесанс надає своїм пацієнтам ефективні методики з рук кваліфікованих фахівців у умовах європейського  стаціонару. Ми надаємо комплекс послуг у індивідуальному порядку, ретельно та всебічно підходимо до діагностики проблеми в кожній конкретній ситуації. Після діагностики пацієнт отримує допомогу по відновленню усіх життєво важливих сферах життєдіяльності:

  • Фізична – на базі Клініки пацієнт отримує такі послуги, як детоксикація, медикаментозна підтримка, масаж та рефлексотерапія, сауна та кінезіотерапія, нейродинамічна аудіопсихокорекція та електросон, соляна кімната, заняття на спортмайданчику із тренером, чотирьох разове раціональне харчування.
  • Психічна – психотренінги, інформативна підготовка та індивідуальні консультації психолога, психотерапевта та лікаря нарколога-психіатра, усунення причин залежності на психічному та підсвідомому рівні.
  • Соціальна
  • Духовна – ми не є релігійним центром, хоча надаємо всебічний доступ для сповідання будь-якої релігії своїм пацієнтам. Духовність у розумінні Клініки – це відданість позитивним принципам, таким як чесність, відкритість та готовність до будь-яких життєвих задач. Відтворення конструктивних особистісних принципів є наріжним каменем нашої методики.

Окрім відновлення ми навчаємо пацієнта навичкам збереження тверезості та надаємо усю необхідну інформацію про саме його проблему.  Для цього із пацієнтом в форматі 24/7 працюють консультанти із хімічних залежностей та проводяться інформативно-практичні тренінги на постійній основі.

Наші переваги:

  • Конфіденційність. Анонімне лікування наркоманії захищає від осуду оточуючих. Це важливий аспект в лікуванні і створенні довірчих відносин лікарів і пацієнта. Тим більше, що робота триватиме ще довго після виписки з клініки.
  • Комфортні умови стаціонарного лікування. Весь колектив клініки налаштований на уважне і конструктивне ставлення до наших хворих.
  • Лікування наркоманії в Рівному в нашій клініці доступне за ціною.

До кожного хворого у нас індивідуальний підхід, а комплексність та прозорість наших методів дозволяють досягати стовідсоткового результату навіть у найважчих ситуаціях.

Телефонуйте зараз, ми допоможемо кожному позбутися хвороби!

Дізнайтесь більше по заявці

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.