Лікування алкоголізму у місті Рівне

За новітніми методами та в умовах європейського стаціонару тепер можливе!  Звертайтесь в Наркологічну Клініку Ренесанс – ми гарантуємо стовідсотковий результат позбавлення від залежності та найвищу якість наданих послуг.


Алкоголізм є вкрай гострою соціальною проблемою, з якою зіткнулися доволі широкі верстви населення. Не дивлячись на таку прикру картину, є і добрі новини. Масштабність проблеми вимушує шукати ефективні рішення для якомога більшої кількості людей, і одним з найкращих є Методика лікування алкоголізму Ренесанс! Наш підхід базується на комплексному розумінні проблеми. Алкоголізм вражає усі значимі сфери життєдіяльності. Це означає, що підходити до лікування алкоголізму також треба всебічно. Методика Наркологічної Клініки Ренессанс дозволяє поступово реалізувати наступні завдання:

 • Стабілізація психічного стану та здоров’я, зрив запою, курс детоксикації.
 • Психологічно-фізичну реабілітацію та усунення наслідків і причин алкоголізму на рівні свфдомості
 • Соціальну реадаптацію, налагодження стабільних відносин із близьким оточенням та соціумом.
 • Відновлення особистості, втрачених принципів та цінностей, усунення негативних звичок та моделей поведінки.

Наша методика Ренесанс є запатентованим науково-практичним твором, який відповідає усім Державним стандартам реабілітації та надання допомоги хімічно залежним. Для реалізації методики із пацієнтом буде працювати штат кваліфікованих спеціалістів, у який входять: психолог та психотерапевт, лікар нарколог-психіатр, фізіотерапевт та сестринський персонал, консультанти із хімічних залежностей. Спеціалісти працюють з пацієнтом по індивідуальному плану одужання від залежності, який вмикає в себе наступні нормовані процедури:

 1. Фізичне відновлення: курс крапельної детоксикації та медикаментозного супроводу, курс рефлексотерапії та масажу, сауна та банний комплекс, соляна кімната та електросон, фітотерапія та гепатопротекторна терапія, кінезіотерапія та зайняття у спортивному залі із тренером.
 2. Психокорекція: психологічні тренінги та персональна робота з психологом, тілесно-орієнтована психотерапія та гештальт терапія із психотерапевтом, супровід лікаря нарколога, медикаментозна підтримка при необхідності
 3. Ресоціалізація: сімейна терапія та соціально-адаптивна робота у формі тренінгів, інформативних груп, залучення у професійну діяльність та навчання при контролі спеціалістів, робота над рисами особистості та дефектами характеру.

Окрім відновлювальної роботи Програма одужання обов’язково складається із процедур, налаштованих на подолання самої залежності. Пацієнт при праці із консультантами-експертами з хімічних залежностей отримує усю необхідну інформацію та практичні навички для підтримання тверезості саме у власній ситуації. 

Чому лікування алкоголізму варто розпочати саме у Ренесанс Рівне?

Важливо розуміти, що подолання алкогольної залежності краще почати разом із спеціалістами. Самостійне подолання алкоголізму є ризикованим заходом як з фізичної, так і психологічної точки зору. А звернувшись до фахівців Клініки ви отримуєте весь спектр необхідних послуг та умов для того, щоб лікування алкоголізму було ефективним. Наркологічна Клініка Ренесанс у Рівне сьогодні є єдиною в цьому регіоні, яка надає комплекс послуг з подолання залежностей на професійному рівні. Звернувшись до нас Ви впевнитесь у досконалості наших умов і компетентності наших фахівців. У місті Рівне ми єдині, хто надає сертифіковані послуги з реабілітації та подолання алкоголізму у відповідних клінічних умовах. 

Лікування алкоголізму в Наркологічній Клініці Ренесанс: гарантії та переваги.

Наркологічна Клініка Ренесанс є динамічно розвиненою організацією, на базі якої тільки в Україні відчинено більше 30 відділень. Ми є лідерами за статистикою успішно вилікуваних від алкоголізму та інших залежностей пацієнтів. На протязі більш ніж десяти років на базі клініки було вилікувано більше десяти тисяч осіб! У рамках нашої Клініки ми повністю задовольняємо цим положенням, досягаючи найвищого результату. Основні принципи надання допомоги залежним: індивідуальний підхід до кожного, відкритість та прозорість методів, лояльне відношення до будь яких ситуацій. Звернувшись до Наркологічної Клініки Ренесанс Ви отримуєте наступні гарантії:

 • Гарантії безпеки: ми гарантуємо цілодобовий супровід пацієнта, стаціонар оснащений для вирішення будь-яких ситуації
 • Гарантії здоров’я: у першу чергу наші методи реалізовані за принципом “Не нашкодь”. Ми надаємо цілий спектр послуг по відновленню фізичної сфери життєдіяльності, стабілізуючи та максимально відновлюючи фізичний стан пацієнта.
 • Гарантії професіоналізму: штат команди Клініки сформований виключно з кваліфікованих та освіченими спеціалістів у профілі реабілітації, психологічної практики та медичної допомоги. Досвід та постійний розвиток колективу гарантує дбайливе та лояльне відношення до кожного пацієнту.
 • Гарантії анонімності: жодна інформація про перебування пацієнта у Клініці ніколи не потрапить до третіх рук.
 • Гарантії результату: наша комплексна методика та індивідуальний підхід фахівців дозволяють досягти корінних змін особистості пацієнта та гарантовано позбавитись алкоголізму навіть у важких випадках.

Зіткнувшись з проблемою алкоголізму прийміть ефективне рішення – зателефонуйте нам прямо зараз, і наші фахівці нададуть стовідсотковий план вирішення саме Вашої ситуації!

Дізнайтесь більше по заявці

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.