Детоксикація від алкоголю у Наркологічній Клініці Ренесанс в місті Рівне – ми гарантуємо якісний, швидкий та стовідсотковий результат виводу з запою, зняття абстинентного синдрому та максимального відновлення!

Коли алкоголізм дає фізичні наслідки, це може бути небезпечним. Відомо, що стан алкогольного абстинентного синдрому є смертельно небезпечним станом. Особливо, коли абстинентний синдром переростає у делірій – “білу гарячку”. Для безболісного та безпечного подолання абстинентного синдрому та зриву запою необхідно провести детоксикацію від алкоголю. Детоксикація від алкоголю в Наркологічній Клініці Ренесанс – це комплекс процедур, спрямованих на відновлення здоров’я і психіки пацієнта після гострого періоду вживання алкоголю. Алкогольна детоксикація, це в першу чергу обрив і виведення з запою, зняття абстинентного синдрому і всебічне оздоровлення. Детоксикація в Рівному можлива на базі наркологічного відділення Ренесанс Рівне. Детоксикація від алкоголю в Ренесанс Рівне включає в себе наступні послуги.

  • Капельнічная очищення крові від алкогольних токсинів: кваліфікований лікар-нарколог і його асистент на базі наркологічного диспансеру проведуть детоксикацію від алкоголю за допомогою очищення крові від токсинів. Повний капельнічний курс детоксикації проводиться протягом трьох днів, кожен день одна процедура. Уже з першого разу детоксикація крапельницею дозволяє позбутися від симптомів алкогольного абстинентного синдрому і привести пацієнта до тями. Завдяки капельнічной детоксикації пацієнт безболісно переживає гостру фазу абстинентного синдрому.
  • Медикаментозна підтримка при детоксикації – лікар-нарколог при необхідності може призначити ряд медичних препаратів, призначених для стабілізації і якнайшвидшого відновлення фізичного та психічного стану. Особливо корисним і необхідним ця процедура буває в разі виникнення «білої гарячки» – алкогольного делірію.
  • Фізіотерапія – комплекс процедур на базі стаціонару, спрямованих на максимальне відновлення фізичного стану. Пацієнт, перебуваючи в Клініці, за індивідуальною програмою отримує такі процедури, як масаж і рефлексотерапія, соляна кімната і інфрачервона терапія, сауна і кінезіотерапія, гепатопротекторну терапія, електросон і багато іншого! За 24 дня ми здатні значно відновлюємо фізичний стан навіть найважчих пацієнтів.
  • Психотерапія та збереження тверезості. З пацієнтом працюють кваліфіковані аддіктологія, психолог і психотерапевт. Вже на курсі відновлення пацієнт здатний переосознать свою поведінку і почати видужувати від алкоголізму, отримуючи слушні рекомендації саме в своїй ситуації.

Лікування наркоманії у Рівне

Звернувшись в Наркологічну Клініку Ренесанс Ви отримаєте найкращі умови для швидкого зняття похмілля і відновлення в умовах європейського стаціонару. Тільки так ви отримаєте гарантований результат і безпеку. Звернувшись в Наркологічну Клініку Ренесанс Рівне Ви отримаєте найкращі послуги за цим профілем в регіоні, ми гарантуємо стовідсотковий результат зняття абстинентного синдрому і початку одужання.

Дізнайтеся більше про детоксикацію від алкоголізму в Рівному – зателефонуйте нам прямо зараз!

Дізнайтесь більше по заявці

Самолечение может быть вредным для вашего здоровья.