Наркологічна Клініка Ренесанс у місті Рівне

Організація по лікуванню, реабілітації та терапії залежностей, яка практикує за новітніми технологіями в європейських умовах стаціонару.

Наркологічна Клініка Ренесанс – це загальновідомий бренд нашої організації, на базі якої тільки в Україні відчинено понад тридцять відділень. Окрім нашої країни ми працюємо у близькому та дальньому зарубіжжі. Наші відділення працюють та відчиняються у таких країнах, як Казахстан, США, Росія, Болгарія та інші. Місія нашої Клініки – надання ефективних та дієвих методик для позбавлення від наркотичної залежності для якомога більшої кількості населення, в першу чергу України. Проблема наркоманії, алкоголізму та інших залежностей є вкрай актуальною, адже тільки від форми ін’єкційної наркоманії в країні страждають близько 450 тис. осіб. Всього ж контроль над своїм життям через наркотики, алкоголь чи деструктивну поведінку втратило більше 2 млн. осіб. За десять років практики Наркологічна Клініка Ренесанс допомогла врятувати більше десяти тисяч життів від важких форм залежності. І хоча ця цифра на декілька порядків менша від кількості постраждалих, але ми вважаємо що життя людини є неоціненим даром, а продовжуючи свою діяльність, об’єднавшись с державними та приватними соціальними проектами ми зможемо змінити цю ситуацію і досягти перемоги у проблемі залежностей в Україні.

Наркологічна Клініка Ренесанс: наша методика.

Наркологічна Клініка Ренесанс проводить лікування залежностей за авторською запатентованою методикою. Ми працюємо більше десяти років та постійно удосконалюємо наші методи. Наркоманія, алкоголізм, ігроманія та інші залежності є захворюваннями, яки уражають усі значимі сфери людського життя. Це означає, що і лікування залежностей варто реалізовувати комплексно. Метод Ренесанс – це відновлення фізичної, соціальної, психоемоційної та духовної сфер життя при активному лікуванні самої залежності. Терапевтичні процедури дозволяють усунути причини залежності та навчити пацієнта підтримці своєї тверезості. Якщо розібрати комплекс нашої Програми, то можна виділити п’ять основних напрямків праці:

  • Напрямок фізичного відновлення: на базі Клініки пацієнт отримує такі послуги, як детоксикація, медикаментозна підтримка, масаж та рефлексотерапія, сауна та кінезіотерапія, нейродинамічна аудіопсихокорекція та електросон, соляна кімната, заняття на спортмайданчику із тренером, чотирьох разове раціональне харчування.
  • Напрямок психічної реабілітації: психотренінги, інформативна підготовка та індивідуальні консультації психолога, психотерапевта та лікаря нарколога-психіатра, усунення причин залежності на психічному та підсвідомому рівні.
  • Напрямок соціальної реадаптації: пацієнт цілодобово перебуває у Терапевтичному Співтоваристві – робочої групи людей, об’єднаних спільною проблемою, учасник кожної з якої напрямом спеціалістів та підтримці колег-пацієнтів усуває деструктивні та залежні моделі поведінки і навчається позитивним. Окрім особистісної роботи надається сімейна психотерапія, відбувається стабілізація відношень із близьким оточенням. Кінець програми – це ресоціалізація із поступовим виходом у соціум при підтримці фахівців. На базі центру можливе залучання у професійну діяльність та навчання. На базі Наркологічної Клініки Ренесанс Рівне практикуються курси з навчання англійської мови.
  • Напрямок духовної роботи: ми не є релігійним центром, хоча надаємо всебічний доступ для сповідання будь-якої релігії своїм пацієнтам. Духовність у розумінні Клініки – це відданість позитивним принципам, таким як чесність, відкритість та готовність до будь-яких життєвих задач. Відтворення конструктивних особистісних принципів є наріжним каменем нашої методики.
  • Терапія залежності: усі вищевказані процедури проводяться у ключі позбавлення від залежності. Окрім цього є серія спеціалізованих методик, що спрямовані на подолання залежності у кожному конкретному випадку. Пацієнт проходить у груповому форматі серію тренінгів із профілактики зриву, планування тверезості, інформаційних блоків про хімічну залежність. В форматі психотерапії пацієнт у індивідуальному форматі та форматі Терапевтичного Співтовариства разом з психологом, психотерапевтом та адиктологами усуває причини залежності на рівні поведінки, свідомості та підсвідомості. 

Наркологічна Клініка Ренесанс: наша команда.

Наша команда – це штат досвідчених фахівців, які працюють у сфері лікування залежностей багато років. Штат наших фахівців складається із таких спеціалістів, як: лікар нарколог-психіатр, психотерапевт, психолог, фізіотерапевт та сестринський персонал, адиктологи та коуч-тренер. В форматі 24/7 із працюють адиктологи-консультанти із хімічних залежностей та проводяться інформативно-практичні тренінги на постійній основі. Наші спеціалісти здатні налагодити дружні відносини із будь-яким пацієнтом та оперативно вирішують будь-які складнощі у сфері свого і не тільки профілю. На базі Наркологічної Клініки Ренесанс практикують тільки кваліфіковані та освічені спеціалісти.

Наша команда!

Хижняк Олексій Вікторович

Про Нас

Директор клініки. Сертифікований за фахом «Молодший медичний працівник». Більше 3-х років успішної роботи в області лікування залежності та консультуванні. Освіта – МНТУ, «Реабилитолог». Сертифікований фахівець по роботі з залежними польським реабілітаційним центром «Monar»

Поліщук Денис Анатолійович

Про Нас

Завідуючий відділенням. Консультант з питань хімічних залежностей. Сертифікований за фахом «Молодший медичний спеціаліст». Освіта – вища, тилове забезпечення, МНТУ, «Реабилитолог».

Пашин Антон Анатолійович

Про Нас

Освіта— МНТУ, «Реабілітолог». Сертифікован за спеціальністю «Молодший медичний працівник». Консультант з питань хімічних залежностей. Фізіотерапевт

Герасимчук Надія Петрівна

Про Нас

Медичний працівник, з більш ніж 30 роками досвіду роботи з залежними.

Корнєв Сергій Вікторович

Освіта – МНТУ, “Реабілітолог”. Сертифікован за спеціальністю “Молодший медичний працівник”. Консультант з питань хімічних залежностей. Фізіотерапевт.

Печенюк Тетяна Ростиславівна

Про Нас

Викладач англійської мови Печенюк Тетяна Ростиславівна
Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «мова та література (англійська,французька)».Ще під час навчання удосконалювала свої знання завдяки роботі у приватній компанії. По завершенню бакалаврату, мала практиктику викладання за кордоном,а саме в Болгарії. У вільний час брала участь в ГО «Центр інновацій». У навчальному процесі намагаюся творчо підходити до вибору методів та прийомів навчання, враховуючи вікові та індивідуальні особливості студентів. Вважаю, що процес вивчення іноземної мови повинен бути максимально наближеним до умов реального спілкування. Задля цього використовую різні форми роботи, автентичні матеріали, намагаюся створити атмосферу невимушеного спілкування на своїх заняттях. У своїй роботі для мене важливо ніколи не зупинятися на досягнутому.

Бабенко Ігор Володимирович

Про Нас

Освіта – МНТУ, «Реабилитолог». Сертифікований за фахом «Молодший медичний працівник». Консультант з питань хімічних залежностей.

Новосад Інна Анатоліївна

Про Нас

Лікар нарколог, з більш ніж десятирічним досвідом роботи

Алімов Юрій Вікторович

Про Нас

Лікар — лікар загальної практики сімейної медицини. Буковинська державна медична академія 1998 р. Стаж роботи: 17 років

Давидюк Олена Степанівна

Про Нас

2001- 2006р.- ВДУ ім. Лесі Українки, стаціонар. Спеціальність – психологія. Спеціалізація – медична психологія. Кваліфікація – психолог, викладач психології. 2006 – 2012р. – Волинський обласний наркологічний диспансер. Посада – психолог.

Курс англійської мови

На час проходження курсу реабілітації з пацієнтами працює професійний викладач англійської мови. По закінченню курсу, пацієнт отримує сертифікат про вивчення англійської мови.

Наші гарантії та переваги:

Наркологічна Клініка Ренесанс є лідером по Україні за статистикою одужання від залежностей. У регіоні Волинь ми єдині, хто надає лікування залежностей у умовах укомплектованого стаціонару за науковими методами. Наші ціни дуже низькі відносно рівня наданих послуг. Ми гарантуємо вищу якість наданих послуг та результативність перебування. Наші гарантії нашим клієнтам:

  • Гарантії конфиденційності. Анонімне лікування наркоманії захищає від осуду оточуючих. Це важливий аспект в лікуванні і створенні довірчих відносин лікарів і пацієнта. Тим більше, що робота триватиме ще довго після виписки з клініки.
  • Комфортні умови стаціонарного лікування. Весь колектив клініки налаштований на уважне і конструктивне ставлення до наших хворих.
  • Гарантії найнижчих цін. Лікування наркоманії в Рівному в нашій клініці доступне за ціною, наша ціна найнижча у регіоні в профілі реабілітації залежностей.
  • Гарантії результату: ми гарантуємо стовідсотковий результат з одужання від залежностей для своїх пацієнтів.

До кожного хворого у нас індивідуальний підхід, а комплексність та прозорість наших методів дозволяють досягати стовідсоткового результату навіть у найважчих ситуаціях.

Телефонуйте зараз, ми допоможемо кожному позбутися хвороби!

Дізнайтесь більше по заявці

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.